Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Proč BREMAT?

Konkurenční výhody technologie BREMAT

Horizontální systém výroby

Plnivo a pojivo jsou do míchačky dopravovány dopravním pásem a šnekovými dopravníky. Během míchání je Bremat VŽDY v horizontální poloze.

BREMAT pro zahájení výroby nezvedáte => praktické výhody:

  • provoz i v budovách a halách, pod mosty a stromy a na malých stavbách;
  • provoz bez nutnosti stabilizace tahače;
  • plnění vstupními materiály i během výroby potěru;
  • parkování a provoz i na nerovné komunikaci či ve sklonu.

Plně automatický provoz

Dávkování, vážení, míchání plniva, pojiva, vody a přísad a navazující doprava namíchané směsi probíhají automaticky bez zásahu obsluhy. Přesné dávkování a vážení a vyladěný výrobní proces garantují vysokou kvalitu namíchaných směsí. Výchozí suroviny jsou skladovány v uzavřených zásobnících a nedochází tak k jejich promíchání, degradaci či znečištění.

V závislosti na druhu vyráběné směsi je namíchaná směs dopravovaná na stavbu buď pneumaticky přímo z míchačky (zavlhlé potěry a směsi) nebo šnekovým čerpadlem z čerpacího zásobníku (lité potěry a podobné směsi).

Řiditelný 3osý návěs

Nástavba BREMAT je montována na 3osý návěs s natáčecími nápravami. První náprava je automatická zvedací náprava. Toto aktivní ovládání garantuje perfektní manévrovatelnou na úzkých silnicích a malých stavbách.

Návěs se skládá z prvotřídních prvků renomovaných výrobců, např.  vzduchové pružení WABCO, ABS systém, řízení TRIDEC, nápravy BWP a pneumatiky CONTINENTAL. Pod pomocným rámem návěsu je umístěna rozměrná odkládací schránka pro nářadí, další vybavení a hadice. Schránka je vybavena oboustranným plnovýsuvem. Vše je tak přehledně uskladněno.

Jednoduché intuitivní ovládání

Ovládací panel informuje o výrobní kapacitě a množství spotřebovaného materiálu. K dispozici jsou i informace o zásobě materiálu v návěsu. Obsluha může pro výrobu potěru využít přeprogramované nebo individuální receptury. Standardně je k dispozici program pro výrobu směsí na bázi EPS. Pokud se místo drobného kameniva/písku využije EPS granulát, lze vyrábět i EPS směsi, které nachází uplatnění jako vyrovnávací, plnící či izolační vrstvy. V řízení je k dispozici i program pro proplach dopravních hadic vodou včetně programu pro zprůchodnění dopravních hadic při jejich ucpání.

Celý výrobní proces lze sledovat na dotykovém displeji. Řízení je vybaveno diagnostickým systémem, který upozorňuje na případné chybové stavy v průběhu výroby. Případná porucha zařízení se na displeji ohlásí ve formě červeného pole, které zobrazuje seznam případných chybových hlášek. Chybové stavy mohou být většinou odstraněny formou telefonické konzultace s technickou podporou Bremat.

Menu má 8 různých jazykových lokací včetně češtiny. Bremat lze ovládat i přímo z místa ukládání potěru za pomoci dálkového rádiového ovládání a to do vzdálenosti až 200 m.

Vysoká uživatelská přívětivost

S Brematem máte při každodenní výrobě potěrů vždy vše k dispozici – vždy je však nutné zajistit přívod vody na realizované stavbě. Pro usnadnění práce jsou linky Bremat osazeny doplňujícím příslušenstvím.

Sériová výbava zahrnuje rádiové dálkové ovládání, vysokotlaké vodní čištění a spoustou odkládacích prostor na nástavbě. Na zádi se nachází robustní naviják na dopravní hadice s dálkovým ovládáním s kapacitou až na 100 m hadic.

Bremat může být osazen i speciálními čerpadly pro dávkování hustých viskózních přísad nebo zařízením pro dávkování několika tekutých přísad současně.

BREMAT F-série je standardně vybaven systémem pro dávkování rozptýlené polypropylenové výztuže do zavlhlých potěrů, která brání vzniku trhlin v tvrdnoucím potěru. Na přání lze dodat i dávkování práškových přísad.

Potentiál S-série dále rozšiřuje generátor pěny, který umožňuje výrobu litých směsí s obsahem pěnotvorné přísady.

Rychlý a spolehlivý servis

Bremat klade velký důraz na správné zaškolení obsluhy, které se děje přímo na realizovaných zakázkách v průběhu 2 dnů.

Mnoho domnělých závad bývá zpočátku spojených s chybnou obsluhou. V případě problému proto Bremat poskytuje bezprostřední technickou podporu.

ScreedFleet® garantuje online propojení centrály BREMAT s Vaším strojem, které se využívá pro rychlou a cílenou identifikaci a odstranění případných chybových stavů.

Náhradní díly jsou k dispozici v centrálním skladu v Holandsku a u lokálních zastoupení. V nouzových případech lze zajistit dodávku dílů do 24 h od objednání.

ScreedFleet®

Při výrobě potěru se všechny související údaje ukládají v řídicím systému. Díky GPS modemovému připojení a sofistikovanému flotilovému managementu Screedfleet®, integrovaného do webového rozhraní máte vždy a odkudkoliv okamžitý přehled o provozovaném stroji.

Je-li BREMAT vybaven aktivním systémem ScreedFleet®, má zákazník k dispozici bezplatnou technickou podporu techniků BREMAT. Pro připojení ke ScreedFleet® můžete použít PC, mobil nebo tablet.

Certifikovaná kvalita

Plnoautomatické výrobní linky BREMAT splňují všechny důležité kvalitativní, bezpečnostní a environmentální standardy. Optimalizované návěsové podvozky jsou osazené osvědčenými konstrukčními prvky (WABCO, TRIDEC, BWP aj.) a spolu s dieselagregátem John Deere garantují vysokou provozní bezpečnost a spolehlivost linek BREMAT.

BREMAT je držitelem různých certifikátů, které potvrzují vysokou kvalitu a bezpečnost a soulad se závaznými předpisy v oblasti BOZP a provozu na pozemních komunikacích. Výsledkem je globální homologace návěsů BREMAT pro provoz ve všech zemích EU, umožňující bezproblémovou registraci v zemi určení.

S-série: Quattro

Quattro rozšiřuje spektrum vyráběných směsí. Umožňuje výrobu čerpatelných směsí s obsahem EPS a provzdušněných malt.

Objemová hmotnost vyrobených provzdušněných směsí se pohybuje na úrovni 400 – 1.600 kg/m3. Tyto směsi jsou cenově výhodné a slouží jako odlehčené vyrovnávací vrstvy. Množství aplikací je však mnohem širší a je dané výslednou objemovou hmotností.

Pěnu ze směsi vody a pěnotvorné přísady vyrábí generátor pěny, který se obvykle instaluje do prostoru schránky na nářadí. K promísení pěny a malty dochází až ve statickém míchačce, integrované v dopravním potrubí. Toto řešení garantuje vysokou kvalitu vyrobené směsi. Výroba je zcela automatizovaná.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.