Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

DirectDrive

Jedná se o zcela nový koncept ovládání ramen autočerpadel. Konvenční hydraulický válec byl nahrazen inovativním patentovaným hydraulickým pohonem, který umožňuje dosud nemyslitelné pracovní konfigurace výložníku.

Jeden na vše

R, RZ, ZR nebo Z?  DirectDrive spojuje výhody všech systémů skládání výložníků a zároveň eliminuje jejich slabiny. Tím se stírají rozdíly mezi jednotlivými systémy skládání výložníků. Výložník se tak přirozeně přizpůsobuje všem situacím na stavbě a to vše v nejkratší době. Poslední sekci výložníku lze navíc složit z jakékoliv pracovní pozice. Výsledek: úspora času => efektivní čerpání.

Vždy v plné síle  

Pohybem ozubeného prstencového pístu (červeně) ve vnitřním ozubení generuje hydraulický motor DirectDrive velmi vysoký kroutící moment. Tento inovativní hnací koncept současně zajišťuje bezpečný provoz a to prakticky bez opotřebení.

Excelentní odezva v reálném čase

Řídící blok a hydraulický motor jsou u DirectDrive instalovány vedle sebe. Přímým ovládáním hydraulického motoru DirectDrive jsou pokyny obsluhy okamžitě převedeny do pohybu což se pozitivně projevuje na extrémně přesné a citlivé obsluze výložníku.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.