Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Zadní podpěry

Integrované podpěry

U menších autočerpadel SCHWING, např. S20, FBP 21, 24 a 26 je výhodné a zcela dostačující využít zadních pevných podpěr, které jsou integrované v rámu nástavby. Zadní podpěry jsou osazeny pouze vertikálním výsunem. Podpěry tak nepřesahují obrys vozidla, nezabírají žádný prostor, a proto lze stroj rozložit i na méně vhodných místech.

H podpěry

Zadní podpěry typu H se vysouvají na obě strany kolmo k ose vozidla. Pouzdra, do kterých podpěry zajíždí, jsou umístěna vedle sebe. Jako všechny teleskopické podpěry značky SCHWING jsou i podpěry typu H určeny pouze pro jednoduchý teleskopický výsun. Oproti sklopným podpěrám má systém typu H dvě hlavní výhody: boční výsun podpěr má mnohem menší požadavky na volný prostor => šetří místo na staveništi a uvolňuje prostor na obou stranách zadní části nástavby, který lze pro uložení příslušenství a hadic.

Sklopné podpěry

Sklopné podpěry se používají u větších autočerpadel SCHWING, kde z konstrukčního hlediska nelze využít podpěry typu H. Zpravidla se jedná o velká autočerpadla od typu S 38 SX a výše.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.