Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Přední podpěry

H podpěry

Podpěry typu „H“ se vysouvají doleva a doprava pod úhlem 90° k ose stroje. Pouzdra, do kterých podpěry zajíždí, jsou uspořádána vedle sebe. Jako u všech strojů SCHWING jsou H-podpěry kompaktní s pouze 1násobným  teleskopickým výsunem.

Podpěry jsou použity v typech: S 20, FBP 21, FBP 24 a FBP 26

X podpěry

Podpěry typu „X“ jsou používány pouze u modelů SCHWING S 24 X až S 36 X. U menších strojů podpěry zajíždí celou délkou do diagonálních pouzder uložených nad sebou. U velkých čerpadel s větší šířkou podepření musí být podpěry typu „X“ řešeny rozdělením na 2-3 teleskopické části. Proto i zde se SCHWING drží zásady užívání pouze jednoduchého teleskopického výsunu. Výsledek: větší odolnost a menší vůle při podepření autočerpadla.

Podpěry jsou použity v typech: S 24 X, S 28 X, S 31 XT a S 36 X

SX podpěry

„SX“ podpěry vyvinul a patentoval SCHWING jako řešení, které eliminuje nevýhody podpěr s několikanásobným teleskopickým výsunem. Podpěry SX dokonale využívají stísněný prostor nástavby. Díky obloukovému tvaru se přední podpěry zachovají svou celistvost Podpěry zajíždí do pouzder, která zvyšují torzní odolnost rámu nástavby. Toto řešení vytváří ve středu nástavby prostor pro využití pístových čerpacích jednotek s až 2,5 m dlouhým zdvihem! Potenciál zahnutých podpěr tkví také ve větší variabilitě podepření stroje (např. „objetí“ rohu objektu a jiných struktur na stavbě apod.).

Podpěry jsou použity v typech: S 38 SX, S 42 SX, S 43 SX III, S 46 SX, S 47 SX, S 52 SX, S 55 SX, S 58 SX a S 61 SX.

SXF podpěry

„SXF“ podpěry vyvinula a patentovala společnost SCHWING. SXF podpěry nachází uplatnění u autočerpadel SCHWING s výložníky o výškovém dosahu nad 60 m! Místo „konvenčních“ dělených podpěr s několikanásobným teleskopickým výsunem využívá konstrukce podpěr SXF výhod odolných obloukových podpěr SX, které jsou doplněny o sklopný prvek. V porovnání s vícenásobným teleskopickým výsunem podpěry SXF vykazují mnohem výraznější stabilitu a zároveň zaručují větší klid během čerpání.

Podpěry jsou použity v typech: S 65 SXF.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.